Simple Analytics (8.x-2.3-rc4) - en to ku translation catalogue (7 entries)

en: Settings
ku: سازکارییەکان

en: Default
ku: بنه‌ڕه‌ت

en: History
ku: مێژوو

en: Custom
ku: درووستکراو

en: Details
ku: زانیاری زیاتر

en: Today
ku: ئەمڕۆ

en: Visitors
ku: میوانان
