Simple Analytics (8.x-2.3-rc1) - en to lt translation catalogue (8 entries)

en: Settings
lt: Nustatymai

en: Default
lt: Numatytasis

en: History
lt: Istorija

en: Custom
lt: Savitas

en: Details
lt: Išsamiai

en: Today
lt: Šiandien

en: Live
lt: Gyva

en: Visitors
lt: Lankytojai
