Simple Analytics (8.x-2.3-rc4) - en to tr translation catalogue (8 entries)

en: Settings
tr: Ayarlar

en: Default
tr: Varsayılan

en: History
tr: Geçmiş

en: Custom
tr: Özel

en: Details
tr: Ayrıntılar

en: Today
tr: Bugün

en: Live
tr: Live (canlı)

en: Visitors
tr: Ziyaretçiler
