Simple Block (8.x-1.0-beta1) - en to et translation catalogue (8 entries)

en: Title
et: Pealkiri

en: Delete
et: Kustuta

en: Content
et: Sisu

en: Edit
et: Muuda

en: Format
et: Vorming

en: Text
et: Tekst

en: Simple
et: Lihtne

en: Block description
et: Ploki kirjeldus
