Simple Block (8.x-1.0-beta1) - en to hy translation catalogue (7 entries)

en: Title
hy: Վերնագիր

en: Delete
hy: Ջնջել

en: Content
hy: Պարունակություն

en: Edit
hy: Խմբագրել

en: Format
hy: Ֆորմատ

en: Text
hy: Տեքստ

en: Block description
hy: Բլոկի նկարագրություն
