Simple Block (8.x-1.0-beta1) - en to lt translation catalogue (8 entries)

en: Title
lt: Pavadinimas

en: Delete
lt: Pašalinti

en: Content
lt: Turinys

en: Edit
lt: Redaguoti

en: Format
lt: Formatas

en: Text
lt: Tekstas

en: Simple
lt: Paprastas

en: Block description
lt: Bloko aprašymas
