Simple Block (8.x-1.0-beta1) - en to ps translation catalogue (8 entries)

en: Title
ps: سرلیک

en: Delete
ps: ړنګول

en: Content
ps: منځپانګه

en: Edit
ps: سمون

en: Format
ps: بڼه

en: Text
ps: متن

en: ID
ps: پېژند

en: Block description
ps: غونډ سپړاوى
