Simple Block (8.x-1.0-beta1) - en to si translation catalogue (5 entries)

en: Title
si: මාතෘකාව

en: Delete
si: මකාදමන්න

en: Content
si: අන්තර්ගතය

en: Edit
si: සංස්කරණය

en: Text
si: වගන්ති
