Simple Block (8.x-1.0-beta1) - en to th translation catalogue (6 entries)

en: Title
th: หัวข้อ

en: Delete
th: ลบ

en: Edit
th: แก้ไข

en: Format
th: รูปแบบ

en: Text
th: ข้อความ

en: ID
th: ไอดี
