Simple Block (8.x-1.1) - en to ru translation catalogue (8 entries)

en: Title
ru: Заголовок

en: Delete
ru: Удалить

en: Content
ru: Содержимое

en: Edit
ru: Редактировать

en: Simple
ru: Простой

en: Block description
ru: Описание блока

en: The block title.
ru: Заголовок блока.

en: Block content
ru: Блокировать содержимое
