Simple Block (8.x-1.2) - en to az translation catalogue (8 entries)

en: Title
az: Başlıq

en: Delete
az: Sil

en: Content
az: Məzmun

en: Block title
az: Blok başlığı

en: Edit
az: Dəyiş

en: ID
az: İD

en: Custom
az: Seçilmiş

en: Configure block
az: Bloku konfiqurasiya edin
