Simple cron (1.0.0-beta1) - en to am translation catalogue (11 entries)

en: Status
am: ሁኔታ

en: Type
am: ዓይነት

en: Disabled
am: ቦዘኔ

en: Enabled
am: ንቁ

en: Yes
am: እሺ

en: No
am: እምቢ

en: Weight
am: ክብደት

en: ID
am: አይዲ

en: PHP
am: ፒኤችፒ

en: Provider
am: አቅራቢ

en: Locked
am: የተቆለፈ
