Simple cron (1.0.0-beta1) - en to bn translation catalogue (13 entries)

en: Status
bn: স্ট্যাটাস

en: Type
bn: টাইপ

en: Enable
bn: কার্যকর

en: Disable
bn: অকার্যকর

en: Disabled
bn: অকার্যকর

en: Enabled
bn: কার্যকর

en: Yes
bn: হ্যাঁ

en: No
bn: না

en: Weight
bn: ভর

en: Unknown
bn: অজ্ঞাত

en: Module
bn: মডিউল

en: Never
bn: কখনোই নয়

en: Configuration
bn: কনফিগারেশন
