Simple cron (1.0.0-beta1) - en to eo translation catalogue (16 entries)

en: Status
eo: Stato

en: Type
eo: Tipo

en: Disabled
eo: Malŝaltita

en: Enabled
eo: Ŝaltita

en: Yes
eo: Jes

en: No
eo: Ne

en: Weight
eo: Pezo

en: ID
eo: Identigilo

en: Unknown
eo: Nekonata

en: PHP
eo: PHA

en: Never
eo: Neniam

en: Configuration
eo: Agordoj

en: Provider
eo: Provizanto

en: Examples
eo: Ekzemploj

en: Locked
eo: Ŝlosita

en: Attempting to re-run cron while it is already running.
eo: Provante refunkciigi crom dum ĝi jam funkcias.
