Simple cron (1.0.0-beta1) - en to pa translation catalogue (6 entries)

en: Status
pa: ਹਾਲਤ

en: Type
pa: ਕਿਸਮ

en: Disabled
pa: ਆਯੋਗ

en: Yes
pa: ਹਾਂ

en: No
pa: ਨਹੀਂ

en: Weight
pa: ਭਾਰ
