Simple Cron (1.0.0-beta1) - en to sk translation catalogue (21 entries)

en: Status
sk: Stav

en: Type
sk: Typ

en: Enable
sk: Povoliť

en: Disable
sk: Vypnúť

en: Disabled
sk: Zakázané

en: Enabled
sk: Povolené

en: Yes
sk: Áno

en: No
sk: Nie

en: Weight
sk: Váha

en: Unknown
sk: Neznámy

en: Module
sk: Modul

en: Never
sk: Nikdy

en: Configuration
sk: Konfigurácia

en: Provider
sk: Poskytovateľ

en: seconds
sk: sekundy

en: First
sk: Prvý

en: Last run
sk: Naposledy spustené

en: Examples
sk: Príklady

en: Locked
sk: Zamknuté

en: Attempting to re-run cron while it is already running.
sk: Cron práve beží, nie je možné ho spustiť znova.

en: Unlock
sk: Odomknúť
