Simple cron (1.0.0-beta1) - en to sq translation catalogue (13 entries)

en: Status
sq: Gjendja

en: Type
sq: Lloji

en: Enable
sq: Aktivizo

en: Disable
sq: Çaktivizo

en: Disabled
sq: Çaktivizuar

en: Enabled
sq: Aktivizuar

en: Yes
sq: Po

en: No
sq: Jo

en: Weight
sq: Pesha

en: Unknown
sq: Nuk njihet

en: Never
sq: Asnjëherë

en: Configuration
sq: Konfigurimi

en: Attempting to re-run cron while it is already running.
sq: Përpjekje për të ri-ekzekutuar cron ndërkohë që është ende në funksionim.
