Simple cron (1.0.0-rc1) - en to bo translation catalogue (18 entries)

en: Status
bo: གནས་སྟངས

en: Type
bo: རིགས

en: Enable
bo: ནུས་ཡོད་བཟོ་བ

en: Disable
bo: ནུས་མེད་དུ་སྒྱུར

en: Disabled
bo: ནུས་མེད་བསྒྱུར་ཡོད

en: Enabled
bo: ནུས་ཡོད་བཟོས་ཡོད

en: Weight
bo: ལྗིད་ཚད

en: Default
bo: སྔར་ཡོད

en: ID
bo: ཨང་རྟགས

en: Unknown
bo: རྒྱུས་མེད་པ

en: Module
bo: མ་དཔེ

en: Never
bo: ནམ་ཡང་མི་བྱེད

en: Configuration
bo: སྒྲིག་འགོད

en: First
bo: དང་པོ

en: Cron
bo: དུས་བཀག་སྒྲིག་རིམ

en: Examples
bo: དཔེར་བརྗོད།

en: Locked
bo: ཟྭ་བརྒྱབ་ཟིན

en: Attempting to re-run cron while it is already running.
bo: དུས་བཀག་སྒྲིག་རིམ་འཁོར་བཞིན་པའི་སྐབས་ཡང་བསྐྱར་འཁོར་རྒྱུག་བྱེས་རྩིས་བྱས་པ།
