Simple cron (1.0.0-rc1) - en to cs translation catalogue (21 entries)

en: Status
cs: Stav

en: Type
cs: Typ

en: Enable
cs: Zapnout

en: Disable
cs: Vypnout

en: Disabled
cs: Vypnuto

en: Enabled
cs: Zapnuto

en: Weight
cs: Váha

en: Default
cs: Výchozí

en: Unknown
cs: Neznámý

en: Module
cs: Modul

en: Never
cs: Nikdy

en: Configuration
cs: Nastavení

en: Provider
cs: Poskytovatel

en: seconds
cs: sekund

en: First
cs: První

en: Last run
cs: Naposledy spuštěno

en: Examples
cs: Příklady

en: Locked
cs: Uzamčeno

en: Attempting to re-run cron while it is already running.
cs: Cron právě běží, není možné ho spustit znovu, dokud běh neskončí.

en: Unlock
cs: Odemknout

en: Lock timeout
cs: Časový limit uzamčení
