Simple cron (1.0.0-rc2) - en to af translation catalogue (11 entries)

en: Type
af: Tipe

en: Enable
af: Aktiveer

en: Disable
af: Deaktiveer

en: Disabled
af: Gedeaktiveer

en: Enabled
af: Geaktiveer

en: Weight
af: Gewig

en: Default
af: Verstek

en: Unknown
af: Onbekend

en: Never
af: Nooit

en: Configuration
af: Konfigurasie

en: Attempting to re-run cron while it is already running.
af: Probeer om die cron-lopie weer af te skop loop terwyl dit steeds besig is.
