Simple cron (1.0.0-rc2) - en to kk translation catalogue (12 entries)

en: Status
kk: Жағдайы

en: Type
kk: Тип

en: Enable
kk: Қосылған

en: Disable
kk: Сөндіру

en: Disabled
kk: Сөндірілген

en: Enabled
kk: Қосылған

en: Weight
kk: Салмағы

en: Default
kk: Стандартты

en: Unknown
kk: Белгісіз

en: Never
kk: Ешқашан

en: Cron
kk: Хронометр

en: Attempting to re-run cron while it is already running.
kk: Cron-ды қосылу тұрған кезде қайта қосуға тырысу.
