Simple Cron (1.0.0-rc2) - en to ne translation catalogue (15 entries)

en: Status
ne: अवस्था

en: Type
ne: प्रकार

en: Enable
ne: सक्षम बनाउनुहोस्

en: Disable
ne: अक्षम बनाउनुहोस्

en: Disabled
ne: निष्क्रिय बनाइएको

en: Enabled
ne: सक्षम बनाइएको

en: Weight
ne: वजन

en: Default
ne: पूर्वनिर्धारित

en: ID
ne: परिचय

en: Unknown
ne: अज्ञात

en: PHP
ne: पीएचपी

en: Configuration
ne: कन्फिगरेसन

en: Provider
ne: प्रदान गर्नेवाला

en: Examples
ne: उदाहरण

en: Locked
ne: बन्देज गरिएको
