Simple cron (1.0.0-rc2) - en to ru translation catalogue (22 entries)

en: Status
ru: Статус

en: Type
ru: Тип

en: Enable
ru: Включить

en: Disable
ru: Отключить

en: Disabled
ru: Отключено

en: Enabled
ru: Включено

en: Weight
ru: Вес

en: Default
ru: По умолчанию

en: Unknown
ru: Неизвестно

en: Module
ru: Модуль

en: Never
ru: Никогда

en: Configuration
ru: Конфигурация

en: Provider
ru: Поставщик

en: seconds
ru: секунд

en: First
ru: Первый

en: Last run
ru: Последний запуск

en: Run
ru: Запустить

en: Examples
ru: Примеры

en: Locked
ru: Заблокировано

en: Attempting to re-run cron while it is already running.
ru: Попытка перезапуска выполнения регулярных процедур (cron) в то время, как они уже выполняются.

en: Unlock
ru: Разблокировать

en: @name not found
ru: @name не найдено
