Simple cron (1.0.0-rc2) - en to ug translation catalogue (9 entries)

en: Status
ug: ھالەت

en: Type
ug: تىپى

en: Enable
ug: ئېچىش

en: Disable
ug: تاقاش

en: Disabled
ug: تاقالدى

en: Enabled
ug: ئىناۋەتلىك

en: Default
ug: سۈكۈتتىكى

en: Configuration
ug: لايىھە

en: First
ug: بىرىنچى
