Simple Cron (1.0.0-rc3) - en to az translation catalogue (17 entries)

en: Status
az: Vəziyyət

en: Type
az: Növ

en: Enable
az: Qoşulub

en: Disable
az: Söndürülüb

en: Disabled
az: Söndürülüb

en: Enabled
az: Qoşulub

en: Weight
az: Çəki

en: Default
az: Susmaya görə

en: ID
az: İD

en: Unknown
az: Naməlum

en: Module
az: Modul

en: Never
az: Heç vaxt

en: Configuration
az: Konfiqurasiya

en: Provider
az: Provayder

en: Cron
az: Kron

en: Locked
az: Bağlanıb

en: Attempting to re-run cron while it is already running.
az: Cron artıq işləyərkən onu yenidən işə salmağa cəhd edilir.
