Simple Cron (1.0.0-rc3) - en to oc translation catalogue (19 entries)

en: Status
oc: Estatut

en: Type
oc: Tipe

en: Enable
oc: Activar

en: Disable
oc: Desactivar

en: Disabled
oc: Desactivat

en: Enabled
oc: Activat

en: Weight
oc: Pes

en: Default
oc: Per defaut

en: ID
oc: Identificant (ID)

en: Unknown
oc: Desconegut

en: Module
oc: Modul

en: Never
oc: Pas jamai

en: Configuration
oc: Configuracion

en: seconds
oc: segondas

en: First
oc: Primièr

en: Cron
oc: Prètzfait planificat (cron)

en: Examples
oc: Exemples

en: Locked
oc: Verrolhat

en: Attempting to re-run cron while it is already running.
oc: Temptativa de reaviada del planificador de prètzfait (Cron) mentre que fonciona ja.
