Simple Cron (1.0.0-rc3) - en to fa translation catalogue (18 entries)

en: Status
fa: وضعیت

en: Type
fa: نوع

en: Enable
fa: فعال

en: Disable
fa: غیرفعال

en: Disabled
fa: غیرفعال

en: Enabled
fa: فعال

en: Weight
fa: وزن

en: Default
fa: پیش‌فرض

en: ID
fa: هویت

en: Unknown
fa: نامشخص

en: Module
fa: ماژول

en: Never
fa: هیچوقت

en: Configuration
fa: پیکربندی

en: Provider
fa: ارائه‌دهنده

en: First
fa: اولین

en: Cron
fa: کرون

en: Locked
fa: قفل شده

en: Attempting to re-run cron while it is already running.
fa: تلاش برای اجرای مجدد کرون زمانی که در حال اجرا است.
