Simple Cron (1.0.0) - en to nl translation catalogue (19 entries)

en: Enable
nl: Inschakelen

en: Disable
nl: Uitschakelen

en: Disabled
nl: Uitgeschakeld

en: Enabled
nl: Ingeschakeld

en: Weight
nl: Gewicht

en: Default
nl: Standaard

en: Unknown
nl: Onbekend

en: Never
nl: Nooit

en: Configuration
nl: Instellingen

en: seconds
nl: seconden

en: First
nl: Eerste

en: Last run
nl: Voor het laatst uitgevoerd

en: Run
nl: Uitvoeren

en: Examples
nl: Voorbeelden

en: Locked
nl: Vergrendeld

en: Attempting to re-run cron while it is already running.
nl: Poging om cron opnieuw te starten terwijl cron reeds actief is.

en: Unlock
nl: Ontgrendelen

en: Lock timeout
nl: Vergrendelings-timeout

en: Base configuration
nl: Basisinstellingen
