Simple Cron (1.0.0) - en to vi translation catalogue (21 entries)

en: Status
vi: Trạng thái

en: Type
vi: Kiểu

en: Enable
vi: Bật

en: Disable
vi: Tắt

en: Disabled
vi: Tắt

en: Enabled
vi: Bật

en: Weight
vi: Độ nặng

en: Default
vi: Mặc định

en: ID
vi: Mã

en: Unknown
vi: Không rõ

en: Never
vi: Không bao giờ

en: Configuration
vi: Cấu hình

en: Provider
vi: Nhà cung cấp

en: seconds
vi: giây

en: First
vi: Đầu tiên

en: Last run
vi: Lần chạy trước

en: Run
vi: Chạy

en: Examples
vi: Ví dụ

en: Locked
vi: Đã khoá

en: Attempting to re-run cron while it is already running.
vi: Đang cố thử chạy lại cron mặc dù cron đang chạy.

en: Unlock
vi: Bỏ khoá
