Simple Cron (1.1.0-beta2) - en to ar translation catalogue (18 entries)

en: Status
ar: الحالة

en: Type
ar: النوع

en: Enable
ar: تفعيل

en: Disable
ar: تعطيل

en: Disabled
ar: معطل

en: Enabled
ar: مفعل

en: Weight
ar: الوزن

en: Default
ar: الافتراضي

en: ID
ar: المعرف ID

en: Unknown
ar: غير معروف

en: Module
ar: الوحدة

en: Never
ar: أبدا

en: Configuration
ar: الإعدادات

en: Provider
ar: المزود

en: Cron
ar: مجدول الأعمال (كرون)

en: Examples
ar: أمثلة

en: Locked
ar: مقفل

en: Attempting to re-run cron while it is already running.
ar: محاولة إعادة تشغيل مجدول الأعمال (كرون) وهو مشغل.
