Simple Cron (1.1.0-beta2) - en to ast translation catalogue (11 entries)

en: Status
ast: Estáu

en: Type
ast: Triba

en: Enable
ast: Activar

en: Disable
ast: Desactivar

en: Disabled
ast: Desactiváu

en: Enabled
ast: Activáu

en: Weight
ast: Pesu

en: Default
ast: Predefiníu

en: Unknown
ast: Desconocíu

en: Never
ast: Nunca

en: Configuration
ast: Configuración
