Simple Cron (1.1.0-beta2) - en to gl translation catalogue (19 entries)

en: Status
gl: Estado

en: Type
gl: Tipo

en: Enable
gl: Activar

en: Disable
gl: Desactivar

en: Disabled
gl: Desactivado

en: Enabled
gl: Activado

en: Weight
gl: Peso

en: Default
gl: Predeterminado

en: Unknown
gl: Descoñecido

en: Module
gl: Módulo

en: Never
gl: Nunca

en: Configuration
gl: Configuración

en: Provider
gl: Proveedor

en: seconds
gl: segundos

en: First
gl: Primeiro

en: Examples
gl: Exemplos

en: Locked
gl: Bloqueado

en: Attempting to re-run cron while it is already running.
gl: Tentando volver a executar o cron aínda que xa está en execución.

en: Unlock
gl: Desbloquear
