Simple Cron (1.1.0-beta2) - en to hu translation catalogue (23 entries)

en: Status
hu: Állapot

en: Type
hu: Típus

en: Enable
hu: Engedélyezés

en: Disable
hu: Letiltás

en: Disabled
hu: Tiltott

en: Enabled
hu: Engedélyezett

en: Weight
hu: Súly

en: Default
hu: Alapértelmezés

en: ID
hu: Azonosító

en: Unknown
hu: Ismeretlen

en: Module
hu: Modul

en: Never
hu: Soha

en: Configuration
hu: Beállítás

en: Provider
hu: Szolgáltató

en: seconds
hu: másodperc

en: First
hu: Első

en: Last run
hu: Utolsó futás

en: Cron
hu: Időzítő

en: Run
hu: Futás

en: Examples
hu: Példák

en: Locked
hu: Zárolt

en: Attempting to re-run cron while it is already running.
hu: Az időzített feladatok futtatásának kísérlete, miközben azok már futnak.

en: Unlock
hu: Feloldás
