Simple Cron (1.1.0-beta2) - en to is translation catalogue (16 entries)

en: Status
is: Staða

en: Type
is: Gerð

en: Enable
is: Virkja

en: Disable
is: Afvirkja

en: Disabled
is: Óvirkt

en: Enabled
is: Virkt

en: Weight
is: Vægi

en: Default
is: Sjálfgefið

en: ID
is: Kenni

en: Unknown
is: Óþekkt

en: Module
is: Eining

en: Never
is: Aldrei

en: seconds
is: sekúndur

en: First
is: Fyrsta

en: Examples
is: Dæmi

en: Attempting to re-run cron while it is already running.
is: Reyni að endurræsa Cron meðan það er enn í gangi.
