Simple Cron (1.1.0-beta2) - en to jv translation catalogue (14 entries)

en: Type
jv: Tipe

en: Enable
jv: Diuripnā

en: Disable
jv: Dipaténi

en: Disabled
jv: Mati

en: Enabled
jv: Urip

en: Weight
jv: Urutan

en: Default
jv: Gawan

en: Unknown
jv: Ora dikenal

en: Module
jv: Modul

en: Never
jv: Ora tahu

en: Configuration
jv: Pangaturan

en: Examples
jv: Contoné

en: Locked
jv: Dikunci

en: Attempting to re-run cron while it is already running.
jv: Nyoba nge-cron ulang nalikā uwis mlaku.
