Simple Cron (1.1.0-beta2) - en to km translation catalogue (13 entries)

en: Status
km: ស្ថានភាព

en: Type
km: ប្រភេទ

en: Enable
km: បើក

en: Disable
km: បិទ

en: Disabled
km: បាន​បិទ

en: Enabled
km: បាន​បើក

en: Weight
km: ភាព​សំខាន់

en: Default
km: លំនាំដើម

en: Unknown
km: មិន​ស្គាល់

en: Never
km: កុំ

en: Configuration
km: ការ​កំណត់​រចនា​សម្ព័ន្ធ​

en: Locked
km: ជាប់​សោ

en: Attempting to re-run cron while it is already running.
km: ប៉ុន​ប៉ង​ដំណើរ​ការ​ cron ឡើង​វិញ ខណៈ​ពេល​វា​កំពុង​ដំណើរការ ។
