Simple Cron (1.1.0-beta2) - en to kn translation catalogue (20 entries)

en: Status
kn: ಸ್ಥಿತಿ

en: Type
kn: ಶೈಲಿ

en: Enable
kn: ಶಕ್ತಗೊಳಿಸು

en: Disable
kn: ಅಶಕ್ತಗೊಳಿಸು

en: Disabled
kn: ಅಶಕ್ತಗೊಳಿಸಲಾದ

en: Enabled
kn: ಶಕ್ತಗೊಂಡಿದೆ

en: Weight
kn: ತೂಕ

en: Default
kn: ಡೀಫಾಲ್ಟ್‍

en: ID
kn: IDE ಗಳು

en: Unknown
kn: ಗೊತ್ತಿಲ್ಲದ

en: Module
kn: ಘಟಕ

en: Never
kn: ಎಂದೂ ಅಲ್ಲ

en: Configuration
kn: ಸಂರಚನೆ

en: seconds
kn: ಸೆಕಂಡುಗಳಿಗೆ ವಿಭಜಿಸು

en: First
kn: ಮೊದಲ

en: Run
kn: ಚಲಾಯಿಸು

en: Examples
kn: ಉದಾಹರಣೆಗಳು

en: Locked
kn: ಲಾಕ್‌ ಮಾಡಲಾದ

en: Attempting to re-run cron while it is already running.
kn: ಕ್ರೋನ್ ಈಗಾಗಲೇ ಓಡುತ್ಹಿದ್ದರೂ ಪುನಃ ಓಡಿಸಲು ಪ್ರಯತ್ನ ಮದಲಗುತ್ಹಿದೆ

en: Unlock
kn: ಅನ್‌ಲಾಕ್ ಮಾಡು
