Simple Cron (1.1.0-beta2) - en to lv translation catalogue (17 entries)

en: Status
lv: Statuss

en: Type
lv: Veids

en: Enable
lv: Iespējot

en: Disable
lv: Atspējot

en: Disabled
lv: Atspējots

en: Enabled
lv: Iespējots

en: Weight
lv: Svars

en: Default
lv: Noklusējuma

en: Unknown
lv: Nezināms

en: Module
lv: Modulis

en: Never
lv: Nekad

en: Configuration
lv: Konfigurācija

en: Provider
lv: Pakalpojumu sniedzējs

en: First
lv: Pirmā

en: Examples
lv: Piemēri

en: Locked
lv: Slēgts

en: Attempting to re-run cron while it is already running.
lv: Mēģinājums palaist vēlreiz cron, kad tas jau darbojas.
