Simple Cron (1.1.0-beta2) - en to mn translation catalogue (11 entries)

en: Status
mn: Төлөв

en: Type
mn: Төрөл

en: Disable
mn: Идэвхигүй байна.

en: Disabled
mn: Идэвхгүй

en: Enabled
mn: Боломжтой

en: Weight
mn: Жин

en: Default
mn: Анхны утга

en: Unknown
mn: Үл мэдэгдэх

en: Configuration
mn: Тохиргоо

en: Locked
mn: Цоожлогдсон

en: Attempting to re-run cron while it is already running.
mn: Кроныг хэдийнээ ажиллаж байх хугацаанд түүнийг  дахин ажиллуулах гэж оролдож байна.
