Simple Cron (1.1.0-beta2) - en to ro translation catalogue (21 entries)

en: Status
ro: Stare

en: Type
ro: Tip

en: Enable
ro: Activare

en: Disable
ro: Dezactivare

en: Disabled
ro: Dezactivat

en: Enabled
ro: Activat

en: Weight
ro: Greutate

en: Default
ro: Implicit

en: Unknown
ro: Necunoscut

en: Module
ro: Modul

en: Never
ro: Niciodată

en: Configuration
ro: Configurație

en: Provider
ro: Furnizor

en: seconds
ro: secunde

en: First
ro: Primul

en: Examples
ro: Exemple

en: Locked
ro: Blocat

en: Attempting to re-run cron while it is already running.
ro: Încercare de a reporni cron cât timp rulează deja.

en: Unlock
ro: Deblocare

en: View cron jobs
ro: Vizualizați joburi cron

en: Run cron jobs
ro: Rulați joburi cron
