Simple Cron (1.1.0-beta2) - en to ta translation catalogue (7 entries)

en: Status
ta: நிலை

en: Type
ta: வகை

en: Disable
ta: செயலற்றதாக்குக

en: Disabled
ta: செயலற்றதாக்கப்பட்டது

en: Enabled
ta: இயலுமைப்படுத்தப்பட்டது

en: Weight
ta: நிறை

en: Default
ta: பொதுஇருப்பு
