Simple Cron (1.1.0-beta2) - en to uk translation catalogue (22 entries)

en: Status
uk: Стан

en: Type
uk: Тип

en: Enable
uk: Увімкнути

en: Disable
uk: Вимкнути

en: Disabled
uk: Вимкнено

en: Enabled
uk: Увімкнено

en: Weight
uk: Вага

en: Default
uk: Базово

en: Unknown
uk: Невідомо

en: Module
uk: Модуль

en: Never
uk: Ніколи

en: Configuration
uk: Конфігурація

en: Provider
uk: Постачальник

en: seconds
uk: секунд(и)

en: First
uk: Перший

en: Last run
uk: Востаннє виконувалась

en: Cron
uk: Крон

en: Run
uk: Виконати

en: Examples
uk: Приклади

en: Locked
uk: Заблоковано

en: Attempting to re-run cron while it is already running.
uk: Спроба перезапустити крон, коли він працює.

en: Unlock
uk: Розблокувати
