Simple Cron (1.1.0-beta3) - en to lt translation catalogue (18 entries)

en: Status
lt: Būsena

en: Type
lt: Tipas

en: Enable
lt: Įjungti

en: Disable
lt: Išjungti

en: Disabled
lt: Išjungta

en: Enabled
lt: Įjungta

en: Weight
lt: Svoris

en: Default
lt: Numatytasis

en: Unknown
lt: Nežinomas

en: Module
lt: Modulis

en: Never
lt: Niekada

en: Configuration
lt: Konfigūravimas

en: Provider
lt: Tiekėjas

en: First
lt: Pirmas

en: Examples
lt: Pavyzdžiai

en: Locked
lt: Užrakinta

en: Attempting to re-run cron while it is already running.
lt: Bandoma paleisti cron kai jis jau veikia.

en: Unlock
lt: Atrakinti
