Simple Cron (1.1.0-beta3) - en to or translation catalogue (7 entries)

en: Status
or: ଅବସ୍ଥିତି

en: Type
or: ପ୍ରକାର

en: Disabled
or: ନିଷ୍କ୍ରିୟ ହୋଇଛି

en: Enabled
or: ସକ୍ରିୟ ହୋଇଛି

en: Weight
or: ଓଜନ

en: Default
or: ପୂର୍ବନିର୍ଦ୍ଧାରିତ

en: Attempting to re-run cron while it is already running.
or: କ୍ରନ ପୂର୍ବରୁ ଚାଲୁଥିବା ଅବସ୍ଥାରେ ଚଲାଇବାକୁ ଚେଷ୍ଟାକରୁଅଛି।
