Simple Cron (1.1.0-beta3) - en to si translation catalogue (7 entries)

en: Status
si: තත්වය

en: Type
si: වර්ගය

en: Enable
si: සක්‍රීයකරන්න

en: Disable
si: අක්‍රීයකරන්න

en: Disabled
si: අක්‍රීය කර ඇත

en: Enabled
si: සක්‍රීයයි

en: Configuration
si: හැඩගැස්‌වීම
