Simple Cron (1.1.0) - en to be translation catalogue (17 entries)

en: Status
be: Статус

en: Type
be: Тып

en: Enable
be: Уключыць

en: Disable
be: Выключыць

en: Disabled
be: Выключана

en: Enabled
be: Уключана

en: Weight
be: Вага

en: Default
be: Прадвызначана

en: ID
be: Iдэнтыфікатар

en: Unknown
be: Невядомы

en: Module
be: Модуль

en: Never
be: Ніколі

en: Configuration
be: Налады

en: Provider
be: Пастаўшчык

en: Cron
be: Крон

en: Locked
be: Зачынены

en: Attempting to re-run cron while it is already running.
be: Спроба запуска крона ў час, калі ен ужо працуе.
