Simple Cron (1.1.0) - en to ca translation catalogue (21 entries)

en: Status
ca: Estat

en: Type
ca: Tipus

en: Enable
ca: Habilita

en: Disable
ca: Inhabilita

en: Disabled
ca: Inhabilitat

en: Enabled
ca: Habilitat

en: Weight
ca: Pes

en: Default
ca: Per defecte

en: Unknown
ca: Desconegut

en: Module
ca: Mòdul

en: Never
ca: Mai

en: Configuration
ca: Configuració

en: Provider
ca: Proveïdor

en: seconds
ca: segons

en: First
ca: Primer

en: Last run
ca: Última execució

en: Run
ca: Executa

en: Examples
ca: Exemples

en: Locked
ca: Bloquejat

en: Attempting to re-run cron while it is already running.
ca: Intentant tornar a executar el cron mentre encara està funcionant.

en: Unlock
ca: Desbloqueja
