Simple Cron (1.1.0) - en to cy translation catalogue (13 entries)

en: Status
cy: Statws

en: Type
cy: Math

en: Enable
cy: Galluogi

en: Disable
cy: Analluogi

en: Disabled
cy: Wedi ei analluogi

en: Enabled
cy: Wedi ei alluogi

en: Weight
cy: Pwysau

en: Default
cy: Diofyn

en: Unknown
cy: Anhysbys

en: Never
cy: Byth

en: Configuration
cy: Ffurfweddiad

en: First
cy: Cyntaf

en: Attempting to re-run cron while it is already running.
cy: Yn ceisio ail redeg cron tra mae'n rhedeg yn barod.
