Simple Cron (1.1.0) - en to da translation catalogue (18 entries)

en: Enable
da: Aktivér

en: Disable
da: Deaktivér

en: Disabled
da: Deaktiveret

en: Enabled
da: Aktiveret

en: Weight
da: Vægt

en: Default
da: Standard

en: Unknown
da: Ukendt

en: Module
da: Modul

en: Never
da: Aldrig

en: Configuration
da: Indstillinger

en: Provider
da: Udbyder

en: seconds
da: sekunder

en: First
da: Første

en: Last run
da: Sidst kørt

en: Examples
da: Eksempler

en: Locked
da: Låst

en: Attempting to re-run cron while it is already running.
da: Prøver at køre cron igen, selv om det allerede kører.

en: Unlock
da: Lås op
