Simple Cron (1.1.0) - en to dz translation catalogue (9 entries)

en: Status
dz: གནས་ཚད།

en: Type
dz: དབྱེ་བ།

en: Disabled
dz: ལྕོགས་མིན།

en: Enabled
dz: ལྕོགས་ཅན།

en: Weight
dz: ལྗིད་ཚད།

en: Default
dz: སྔོན་སྒྲིག

en: Unknown
dz: མ་ཤེསཔ་

en: Never
dz: ནམ་ཡང་།

en: Attempting to re-run cron while it is already running.
dz: ཧེ་མ་ལས་ལཱ་འབད་སྡོད་པའི་བསྒང་  ཀོརཱོན་འདི་ལོག་གཡོག་བཀོལ་ནི་ལུ་དཔའ་བཅམ་དོ།
